Главная » Статьи » Будівництво, монтаж басейнів

Будівництво, монтаж басейнів

Будівництво басейнів (Одеса) ще недавно було багатьом абсолютно недоступно, але пройшло всього кілька років, і тепер кожен може цінувати всі ті переваги, що дає басейн у власному будинку. Ваш басейн буде довгі роки запорукою гарного настрою та міцного здоров’я. Саме Ваш власний басейн –це спорт і розвага, це радість і комфорт, це насолода від спілкування з водою!

Компанія «Стройбассейн» займається створенням басейнів для Вас. Всі накопичені знання ми активно застосовуємо при створенні басейнів різного призначення. Ми виконуємо монтаж басейнів в Одесі та по всій території України.

Компанія « Стройбассейн » індивідуально підходить до кожного клієнта, враховує смаки та побажання. Здійснює підбір обладнання та створює унікальний дизайнерський проект для конкретної людини. Будівництво басейну ми здійснюємо, як для елітних оздоровчих комплексів, так і для власників заміських будинків. Кожен клієнт нам однаково дорогий.

Зазвичай до нас звертаються клієнти, які хочуть побудувати басейн «під ключ». Для виконання таких робіт у нас є й ексклюзивні оздоблювальні матеріали та спеціальне якісне обладнання для басейну. Наші кваліфіковані фахівці створять саме Ваш басейн!

У нас Ви також можете придбати басейн і додатково придбати все, що відноситься до нього: хімію на основі хлору і бесхлорної системи очищення води, фільтрувальну техніку, різні аксесуари та інше обладнання (сходи, підсвічування, підігрів і так далі). У нас представлено безліч різноманітних атракціонів, таких як донні повітряні гейзери, водоспади і гідромасажні установки. Ви зможете придбати навіть таке обладнання як робот-автомат.

Наші фахівці можуть виконати будівництво та монтаж басейнів «під ключ», а також зробити окремо певний вид робіт (якщо клієнту необхідно виконати, наприклад, гідроізоляцію або монтаж обладнання по очистці води, провести реконструкцію басейну і т. п.

Компанія «Стройбассейн» займається не тільки створенням басейнів, у нас є ще багато напрямків діяльності, що дозволяють запропонувати Вам комплексне цілісне рішення. Ми готові допомогти Вам з розробкою і втіленням ландшафтного дизайну, від проекту до висадки рослин, ми готові допомогти Вам з будівництвом сауни, лазні, із створенням системи водопостачання та водопідготовки. Ми готові органічно вписати в Ваш простір, як декоративний ставок, так і гідромасажну ванну SPA.

Купуйте найкраще і якісне обладнання для басейнів.

Ви можете покликати нас прямо зараз. Зв’яжіться з нами і ми надамо Вам консультацію прямо по телефону, а при необхідності виїдемо на місце для уточнення деталей та формування найбільш вигідної для Вас пропозиції. Виїзд на об’єкт здійснюється безкоштовно. Своєчасна консультація з фахівцем дозволить Вам заощадити чималі кошти, захистивши себе від помилок на стадії проектування і будівництва. І пропонована на будівництво басейнів ціна, Вам також сподобається. Порахувати орієнтовну вартість Вашого басейну, можна скориставшись Калькулятором.

Якщо Ви хочете дізнатися більше про басейни, то наш сайт саме для Вас. Ласкаво просимо!

Средний рейтинг / 5. Количество голосов:

Пока нет голосов! Будьте первым, кто оценит этот пост.

Заказать звонок


или позвоните нам сами
+38 (048) 735-40-37
+38 (063) 735-40-47