Мозаїка для басейну
Ви, напевно, чули критичні відгуки за адресою цього облицювання для бетонної чаші? Критика викликана обмеженим вибором за кольором, але, за великим рахунком, ширший вибір зазвичай не потрібен. Адже той, що є (зазвичай 4 кольори, рідше - більше 10-и) повністю покриває усталений попит. І це загальносвітова практика. Тим часом, мозаїка для басейну, покладена майстрами фірми "СТРОЙБАССЕЙН", буде радувати Вас відчуттям свіжості і чистоти довгі десятиліття.
Ціна басейну з мозаїки в Україні
Розмір басейну | Ціна |
5х3х1,5 | $3050 |
6х3х1,5 | $3320 |
7х3,5х1,5 | $4020 |
8х4х1,5 | $5000 |
9х4,5х1,5 | $5150 |
10х5х1,5 | $7140 |
11х5,5х1,5 | $8450 |
12х6х1,5 | $9880 |
15х7,5х1,5 | $13900 |
20х8х1,5 | $18800 |
25х12х1,5 | $23080 |
Технічні показники мозаїчних басейнів
Мозаїчний облицювальний матеріал абсолютно безпечний у процесі експлуатації басейнової чаші. Він повністю хімічно інертний, оскільки виготовлений зі спеціальних сортів скла або кераміки. В обох випадках матеріал:
- приємний на вигляд;
- приємний (гладкий) на дотик;
- забезпечує протиковзання;
- гігієнічний та екологічний на 100%;
- захищає бетон і гідроізоляційний шар чаші від будь-яких пошкоджень;
- стійкий до вологи, механічних (у т. ч. абразивних) навантажень і ультрафіолетового випромінювання;
- стійкий до біологічної та хімічної агресії;
- міцний і довговічний.
Усі ці якості матеріал зберігає довгі роки й десятиліття, не потребуючи оновлення. У всякому разі, ми гарантуємо своїм об'єктам тривалу, безремонтну експлуатацію. При цьому, на матеріал мозаїка для басейну ціна в "СТРОЙБАССЕЙН" цілком демократична.
Повністю готовий, облицьований мозаїкою домашній басейн із бетону
Мозаїчна плитка для басейну виробляється у двох варіантах - керамічна і скляна. Кераміка всім хороша, але має пористу структуру, тому накопичує бруд і вимагає очищення частіше, ніж її скляна "колега". Через поглинання води порами, така плитка страждає від морозу, тому в зовнішніх об'єктах її слід сушити. Тобто, після закінчення сезону необхідно зливати воду з керамічної чаші і вкривати її від опадів, пилу і бруду.
Скло порівняно з керамікою - це своєрідний "моноліт" із гладкою поверхнею. У нього дуже низьке поглинання води, висока гігієнічність і морозостійкість. Інакше кажучи, очищати від бруду, грибкових колоній і дезінфікувати скляну мозаїчну плитку треба набагато рідше, ніж керамічну.
За вартістю 1 квадратного метра, навіть з урахуванням вартості робіт з укладання, мозаїчна плитка не дорожча за так званий "Лайнер". Це найближча альтернатива склу і кераміці, але виготовлений лайнер з кольорового ПВХ особливого сорту. На вигляд він не відрізняється від мозаїки (на перший погляд), однак, у нього всі недоліки полімерного матеріалу. І переваги теж ті самі, що властиві полімерам. А коштує ПВХ-лайнер дуже часто на 20 - 50% дорожче за мозаїку.
Щоб облицювання служило довго, зберігаючи всі свої якості, дуже важливо забезпечити високу якість оздоблювальних робіт. Це, по-перше, облаштування гідроізоляції; по-друге - кладка плитки на спеціальний клей і подальше доведення. Зокрема, міжплитковий простір поверхні затирають спеціальним складом. Затирка може бути, як білою, так і пігментованою практично в будь-який колір.
Для порівняння: повністю готова, але необлицьована чаша з монолітного бетону
Декоративні якості басейну з мозаїки
Можливо, Ви бували на будівельному майданчику в період зведення басейнової чаші. У такому разі Ви знаєте, який непрезентабельний (і навіть неприємний) вигляд має необлицьований бетон. Тим часом формат мозаїчних елементів дає змогу створювати візерункові панно і навіть малюнки. А колірна палітра має досить значний вигляд. Повна колірна гамма містить у собі такі відтінки:
- Білий, теплих і холодних тонів
- Бірюзовий
- Бордовий
- Блакитний
- Жовтий
- Зелений
- Червоний м'яких тонів
- Рожевий
- Середньо-синій
- Темно-синій
- Темно-зелений
- Чорний або майже чорний, тобто, дуже густий темно-зелений, темно-коричневий або темно-синій.
Словом, вибирати є з чого. Люди, необізнані в тонкощах оздоблення, зазвичай знають лише сині, зелені та білі тони. Щоправда, за великим рахунком, цього міні-набору достатньо, щоб чаша була приємною на вигляд і створювала відчуття чистоти та свіжості.
Малий розмір мозаїчної плитки (25х25 міліметрів) дає змогу ефективно покривати криволінійні поверхні та малоформатні елементи басейнової чаші. Це, зокрема, кромки бортів і сходинки. Також дрібна мозаїка ще й більш зручна для створення малюнків і складних панно на стінках (бортах), зовнішньому цоколі та дні.
Триколірна мозаїчна плитка, укладена без візерунка
З іншого боку, комбінування скляної мозаїки з керамічною плиткою дає змогу створювати на поверхні дна і бортів оригінальні орнаменти, візерунки і цілі панно. Різноманітність форми і кольору дають змогу перетворити домашню або корпоративну "водойму" на витвір мистецтва.
Оздоблення басейну мозаїкою - критерії вибору
Ви, напевно, знаєте, що облицювальні матеріали вибирають із різних міркувань. Водночас однакову увагу треба приділити всім трьом:
- Естетичність
- Зручність користування
- Безпека
Щоб Ваш басейн привертав увагу, створював позитивне враження, приносив фізичне та естетичне задоволення, треба постаратися з вибором. Наші фахівці з облицювання обов'язково допоможуть і з цих питань, тож звертайтеся в "СТРОЙБАССЕЙН".
Мозаїчне панно на дні чаші
Вам, напевно, доречно знати заздалегідь, що для облицювання сходинок, кромки бортів (бордюрів) і доріжок навколо чаші рекомендується керамічна плитка малого і середнього розміру. Малоформатна мозаїка насамперед необхідна для оздоблення басейнової чаші.
Мощення доріжок і бортиків навколо чаші виконується плиткою з протиковзкими насічками. Вона ж хороша для сходинок і похилих ділянок дна. Зокрема, з протиковзким покриттям дуже часто буває звичайна бордюрна плитка.
Керамічна плитка, покладена на бортики, забезпечують зручний стік зайвої (виплеснутої) води з басейну, зручність і безпеку при виході з чаші.
Для створення малюнків на бортах (стінках) чаші оптимально підходить непрозора мозаїчна плитка. Найпростіше рішення - комбінація світлих і темних відтінків одного кольору з білим.
Напівпрозора скляна мозаїка, покладена на стінки і дно, дає змогу отримати ефектну гру світла.
Просте за візерунком, але дуже різноманітне за кольором облицювання має вельми ефектний вигляд
Для забезпечення тієї ж естетики і біологічної безпеки (гігієни), догляд необхідний і керамічному, і скляному облицюванню. І те, й інше чистити треба лише в міру забруднення з періодичністю, що залежить від особливостей користування (у когось достатньо один раз на рік, у когось частіше). Для чищення необхідні спеціалізовані інструменти - щітки, губки, пилеприбиральна і (або) мийна техніка. Про особливості забезпечення високого рівня гігієни та санітарії Ви можете дізнатися у нас, у "СТРОЙБАССЕЙН". Ми також забезпечимо Вас усією необхідною хімією для догляду за чашею.
У міжсезоння і взимку облицювальні матеріали слід берегти від критичних навантажень, зокрема від перепаду температур. За Вашим бажанням, фахівці "БУДБАССЕЙНА" детально проконсультують і з питань консервації водойми на зимовий період.
Середній рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 2